Úvod > Aktuality > Žatecký Cup 2019

Žatecký Cup 2019

13.5.2019

V tomto školním roce poslední „kávová soutěž“, která se konala v úterý 7. května v Žatci.

Tématem byl „8. květen – Den vítězství“, účastnily se jí  – již ostřílená  Beáta Vladyková a prvačka Míša Brandová, která si soutěžní klání vyzkoušela poprvé.

Žatecký Cup zcela ovládla SHD Bukaschool Most, kterou reprezentovala Nicola Carajiová a ta se umístila ve všech třech kategoriích na předních místech.

Naše děvčata soutěžila v kategorii Junior Mistr kávy, jejich úkolem bylo připravit espresso, cappucino a volný nápoj.

Konkurence byla opravdu silná, Beáta vybojovala 6. místo (až na malé chybičky se soutěžní nápoje podařily) a Míša se umístila na místě 13. (bohužel se jí nepodařilo seřídit mlýnek, i když ze všech soutěžících měla nejvýše bodovanou odbornou techniku a jakost práce).

Takže holky, díky za Vaši práci, gratulujeme k umístění  a budeme se těšit v příštím školním roce (máme co zlepšovat, takže kávový mlýnek budete seřizovat denně J a vůně kávy naši školu neopustí J).

Beáta a MíšaBeátaBeáta a MíšaMíšaŽatecký Cup 2019