Úvod > Studenti a rodiče > Závěrečné zkoušky

Témata SOP najdete na portálu MOODLE

Šablony pro Samostatnou odbornou práci najdete na portálu MOODLE

POVINNÉ KONZULTACE K SOP

Termíny povinných konzultací jsou rozepsané pro každého žáka jak s vyučujícím odborných předmětů, tak s vyučujícími odborného výcviku, a to:

• 3 konzultace s učitelem odborných předmětů
  • 3 konzultace s učitelem odborného výcviku
  • s vyučujícím ČJ v rámci hodin českého jazyka, konzultace po stránce stylistické
  • s vyučujícím IKT v rámci hodin informatiky, konzultace formální úpravy práce.

Důležité termíny:

do 4. 5. 2021 sipka_m.png  odevzdat u sekretářky školy SOP (obory kuchař, číšník, cukrář) do 15 hodin!
od 1. 6. 2021

sipka.png  praktická část ZZ, individuálně dle rozpisu, výsledky oznamuje komise v den skončení zkoušky

14. 6. 2021 jabko.png  písemná část ZZ, od 8 hodin v hlavní budově školy. Žáci se nejprve otestují samotesty, poté proběhne administrace a vlastní písemná zkouška.
21. 6. 2021

kytka.png  oznámení celkového hodnocení ZZ a vydání výučních listů dle rozpisu jednotlivých tříd:

10:00 Č3P v učebně 103

10:30 C3 v učebně 103

11:00 K3 v učebně 103

1. 9. 2021  jabko.png opravná písemná část ZZ, od 8:30 hodin v učebně 18. Žáci se nejprve otestují samotesty, poté proběhne administrace a vlastní písemná zkouška.

Změny vyhrazeny!