Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Studenti a rodiče > Konzultační hodiny

Konzultační hodiny 

Vyučující mají v rozvrhu stanoveny konzultační hodiny, které mohou využít studenti například pro vysvětlení látky, doplnění učiva, procvičení příkladů apod. Konzultační hodiny mohou také využívat rodiče žáků pro osobní kontakt učitele s rodičem. Rodiče žádáme, aby svoji návštěvu ohlásili předem.

Jméno Sudý týden      den od - do Lichý týden    den od - do Kabinet
Mgr. Adámková Iva středa 7:05 - 7:50 čtvrtek 14:25 - 15:10 č. dveří  210, 2. patro vlevo
Boughen Kevin úterý 7:05 - 7:50 úterý 7:05 - 7:50 č. dv. 201, 2. patro doprava
Ing. Čermáková Zdeňka úterý 7:05 - 7: 50 středa 7:05 - 7:50 č. dveří 15, přízemí vpravo
Ing. Halámková Barbora středa 14:25 - 15:10 středa 14:25 - 15:10 č. dv. 205, 2. patro vpravo
Mgr. Hrstková Miroslava středa 7:05 - 7:50 středa 7:05 - 7:50 č. dv. 109, 1. patro doleva, vzadu vpravo
Mgr. Charvát Jaroslav pátek 7:05 - 7:50 pátek 7:05 - 7:50 č. dveří B28, budova B
Mgr. Imrichová Alena středa 14:25 - 15:10 středa 14:25 - 15:10 č. dv. 205, 2. patro vpravo
Ing. Jinochová Bohdana čtvrtek 7:05 - 7:50 čtvrtek 7:05 - 7:50 č. dveří B28, budova B
Mgr. Joska Miloš pátek 7:05- 7:50 pátek 7:05- 7:50 č. dv. 109, 1. patro doleva, vzadu vpravo
Mgr. Kaplanová Simona středa 7:05- 7:50 středa 7:05- 7:50 č. dv. 109, 1. patro doleva, vzadu vpravo
Mgr. Kapustová Veronika pátek 7:05- 7:50 pátek 7:05- 7:50 č. dveří B30, budova B
Ing. Kejzlarová Dana pátek 7:05 - 7:50 pátek 7:05  7:50 č. dveří  210, 2. patro vlevo
Mgr. Klimeš Petr středa 14:25 - 15:10 středa 14:25 - 15:10 budova B - přízemí, dozadu k tělocvičně
Mgr. Kopecká  Monika pondělí 7.05- 7.50 úterý 7.05- 7.50 č. dv. 205, 2. patro vpravo
Mgr. Kořínek Jaroslav úterý 7.05- 7.50 úterý 7.05- 7.50 č. dv. 104, 1. patro doprava
Mgr. Kubatová Jana pondělí 7:05 - 7:50 pondělí 7:05 - 7:50 č. dv. 205, 2. patro vpravo
Mgr. Livorová Zdeňka čtvrtek 7:05 - 7:50 čtvrtek 7:05 - 7:50 č. dveří B28, budova B
Mgr. Morávková Lenka úterý 14:25 - 15:10 úterý 14:25 - 15:10 č. dv. 110, 1. patro doleva
Mgr. Pánková Hana čtvrtek 7:05 - 7:50 čtvrtek 7:05 - 7:50 č. dv. 109, 1. patro doleva, vzadu vpravo
Mgr. Pilařová Petra čtvrtek 14:25 - 15:10 čtvrtek 14:25 - 15:10 č. dv. 112, 1. patro doleva
Mgr. Plíšková Dana úterý 7:05 - 7:50 pondělí 7:05 - 7:50 č. dv. 109, 1. patro doleva, vzadu vpravo
Mgr. Pospíšilová Zuzana čtvrtek 7:05 - 7:50 čtvrtek 7:05 - 7:50 č. dveří 15, přízemí vpravo
Mgr. Rakoušová Lenka pondělí 7:05 - 7:50 pondělí 7:05 - 7:50 č. dv. 209, 2. patro doleva
Ing. Stejskalová Naděžda úterý 7.05- 7.50 úterý 7.05- 7.50 č. dv. 101, 1. patro doprava
Ing. Štumpfová Hana úterý 14:25 - 15:10 čtvrtek 14:25 - 15:10 č. dveří  210, 2. patro vlevo
Mgr. Tvrzická Lenka pondělí 7:05 - 7:50 pondělí 7:05 - 7:50 č. dv. 209, 2. patro doleva
Mgr. Valentová Markéta čtvrtek 14:25 - 15:10 čtvrtek 14:25 - 15:10 č. dveří B30, budova B
Mgr. Valentová Petra pátek 7:05 - 7:50 pátek 7:05 - 7:50 č. dv. 201, 2. patro doprava
Mgr. Vítková Petra středa 14.25-15.10 úterý 14.25-15.10 č. dv. 108, 1. patro doleva, vzadu vpravo