Úvod > Studium

Studium

Jsme škola, která to umí - a nebojte se, naučíme Vás vše,co je třeba...

Dny otevřených dveří jsou již úspěšně za námi a pokud Vám utekly, rádi Vás přivítáme při individuální prohlídce - dejte nám vědět na tel. čísle 463 354 603.

OBOROVÁ ZAMĚŘENÍ

čtyřletá zakončená maturitní zkouškou

tříletá s výučním listem

A co finance?

Vzdělávání na naší škole je bezplatné. Žákům oboru Kuchař, Cukrář a Gastronomie a hotelnictví poskytujeme ZDARMA pracovní oblečení. Žáci tříletých oborů si vydělávají za produktivní práci při odborném výcviku podle kvality jejich práce. Finančně podporujeme získání IT a jazykových certifikátů. Přispíváme i na výjezdy žáků do zahraničí a podporujeme a odměňujeme oceněné žáky z oborových soutěží.

pohar3.jpg         IMG_9080[2].jpg            pohar6.jpg            pohar – 1.jpg         IMG_9112[1].jpg        22.-ročník-NEJ-ABSOLVENT-1-600x400.png

některé úspěchy z oborových soutěží a odborná uznání