Úvod > Uchazeči

Uchazeči

Jsme škola, která to umí - a nebojte se, naučíme Vás vše, co je třeba...

Pokud máte zájem o prohlídku školy a termíny našich Dnů otevřených dveří se nehodí, rádi Vás přivítáme při individuální prohlídce - dejte nám vědět na tel. čísle 463 354 603.

sipka3[p].jpg

maturitní obory

čtyřleté zakončená maturitní zkouškou

sipka3[3].jpg

tříleté obory

tříleté s výučním listem

A co finance?

Vzdělávání na naší škole je bezplatné. Žákům oboru Kuchař, Cukrář a Gastronomie a hotelnictví poskytujeme ZDARMA pracovní oblečení. Žáci tříletých oborů si vydělávají za produktivní práci při odborném výcviku podle kvality jejich práce. Finančně podporujeme získání IT a jazykových certifikátů. Přispíváme i na výjezdy žáků do zahraničí a podporujeme a odměňujeme oceněné žáky z oborových soutěží.

pohar3.jpg         IMG_9080[2].jpg            pohar6.jpg            pohar – 1.jpg         IMG_9112[1].jpg        22.-ročník-NEJ-ABSOLVENT-1-600x400.png

některé úspěchy z oborových soutěží a odborná uznání