Úvod > Aktuality > LAST WISH

LAST WISH

25.2.2020
9.3.2020

25. února není v České republice moc co slavit. Komunistická strana v roce 1948 na dlouhá desetiletí převzala moc a o dva roky později ve stejný den na následky mučení zemřel farář Josef Toufar. Jistě měl před smrtí nějaké poslední přání.

A jaké bylo poslední přání hlavního hrdiny stejně pojmenovaného anglického divadelního představení se mohli studenti maturitních tříd I1, G1, I2G, I2 a I3G dozvědět v chrudimském divadle. Divadelní centrum si pro nás tentokrát připravilo hru o tom, co je v životě důležité – peníze nebo vztahy? Odpovězte si na tuto otázku sami a můžete klidně anglicky.

P.S.: Student, který mi do kabinetu jako první přijde říci, jak se anglicky řekne věc, kterou hlavní hrdina hledal pro svého nemocného otce, dostane sladkou odměnu.

LAST WISH