Úvod > Aktuality > Realizace vzdělávacích aktivit pro žáky nižších ročníků v období od 8. do 30. června 2020

27.5.2020
30.5.2020

Vzhledem k plnění důležitých červnových povinností školy jako jsou přijímací zkoušky, maturitní zkoušky, závěrečné zkoušky, distanční vzdělávání atd. není časově, prostorově ani personálně reálné a smysluplné organizovat v červnu výuku žáků nižších ročníků školy. Proto s organizací výuky ve škole během měsíce června nepočítáme. I nadále bude probíhat vzdělávání distanční formou.

Výjimkou budou třídnické hodiny k dořešení některých organizačních záležitostí v souvislosti s ukončením školního roku, vyklizením skříněk apod. O termínu jejich konání budou žáci informováni s dostatečným předstihem prostřednictvím komunikačního systému BAKALÁŘI a na webových stránkách školy. Také předpokládáme účast žáků ve škole v úterý 30. 6. 2020 při předání vysvědčení.

Výše uvedeným není dotčena možnost absolvovat předem domluvené individuální konzultace žáka s vyučujícím na dálku či přímo ve škole.

Jaroslav Kořínek, ředitel školy