Úvod > Aktuality > Projektový den - ZŠ Dr. Malíka

Projektový den - ZŠ Dr. Malíka

14.6.2022
29.6.2022

Dne 21.4.2022 se konal projektový den na SOŠ a SOU Chrudim. Projektového dne se zúčastnili děvčata i chlapci osmého a devátého ročníku ZŠ Dr. Malíka.

Žáci pracovali ve čtyřech skupinách, každá připravovala jiný pokrm. Dohled nad skupinami zajišťovali čtyři mistři odborného výcviku, kuchaři. Práce se uskutečnila v moderně vybavené kuchyni SOŠ a SOU obchodu a služeb. Žáci uvařili Burgry, rizoto, fish and chips s hranolkami a máslové sušenky s tvarohovou náplní. Každá skupina pracovala podle připravených receptů, děvčata a chlapci pod vedením kuchařů vše uvařili sami. Vyrobená jídla postupně konzumovali. Recepty včetně pracovních postupů si mohli odnést domů.

Projektový den - ZŠ Dr. MalíkaProjektový den - ZŠ Dr. MalíkaProjektový den - ZŠ Dr. MalíkaProjektový den - ZŠ Dr. MalíkaProjektový den - ZŠ Dr. MalíkaProjektový den - ZŠ Dr. Malíka