Úvod > Aktuality > Okresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívek

Okresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívek

Datum konání:
25.11.2022
Datum ukončení:
8.12.2022

Dne 25. 11. 2022 se žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola v basketbalu středních škol, který se konal ve Sportovní hale v Chrudimi.

Vzhledem k neúčasti některých středních škol chrudimského okresu se uskutečnilo pouze jedno utkání, kde naším soupeřem byli chlapci a děvčata z Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi.

Děvčata po velmi srdnatém výkonu, kdy opravdu nevypustila jediný balon, dokázala svoje soupeřky z gymnázia porazit. Díky této výhře si zaslouženě vypojovala postup do krajského kola.

Naši chlapci bohužel svůj zápas prohráli, ale ani jim se nedá odepřít velká snaha. V tomto případě ale musíme sportovně uznat, že soupeř byl prostě lepší a postup do krajského kola si zasloužil.

Je zde na místě, jak děvčatům, tak i klukům za předvedenou hru, bojovný výkon a celkovou reprezentaci naší školy poděkovat a popřát holkám hodně štěstí v krajské kole této středoškolské soutěže.

Okresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekOkresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívek