Úvod > Aktuality > Okresní florbalový turnaj

Okresní florbalový turnaj

13.12.2022

Dne 30. 11. 2022 se konalo okresní kolo florbalové soutěže. Zúčastnilo se celkem 8 týmů, ze kterých byly vytvořeny dvě skupiny. Naši školu reprezentovalo 13 hráčů.

První zápas s Hlinskem jsme se sehrávali a po 10 minutách prohrávali 0:2. I přes to, že se nám podařilo stav snížit, zápas skončil nakonec pro nás prohrou, a to 1:3. Ve druhém zápase nás čekal tým z Gymnázia Josefa Ressela. Soupeř hrál ve vysokém tempu a fyzicky i technicky na tom byl lépe. Při stavu 0:5 jsme vystřídali brankáře. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 8:0 pro gymnázium. Poslední třetí zápas odehráli naši bojovníci se Střední školou Bohemia. Jejich tým hrál na hranici pravidel. V zápase plném emocí náš tým prohrál stavem 1:3, ale bez zranění. S turnajem jsme se rozloučili sice s 0 body, ale plni zážitků. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a bojovnost, kterou na hřišti předvedli.