Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní florbalový turnaj

Okresní florbalový turnajDatum konání:
30.11.2022
Datum ukončení:
13.12.2022

Dne 30. 11. 2022 se konalo okresní kolo florbalové soutěže. Zúčastnilo se celkem 8 týmů, ze kterých byly vytvořeny dvě skupiny. Naši školu reprezentovalo 13 hráčů.

První zápas s Hlinskem jsme se sehrávali a po 10 minutách prohrávali 0:2. I přes to, že se nám podařilo stav snížit, zápas skončil nakonec pro nás prohrou, a to 1:3. Ve druhém zápase nás čekal tým z Gymnázia Josefa Ressela. Soupeř hrál ve vysokém tempu a fyzicky i technicky na tom byl lépe. Při stavu 0:5 jsme vystřídali brankáře. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 8:0 pro gymnázium. Poslední třetí zápas odehráli naši bojovníci se Střední školou Bohemia. Jejich tým hrál na hranici pravidel. V zápase plném emocí náš tým prohrál stavem 1:3, ale bez zranění. S turnajem jsme se rozloučili sice s 0 body, ale plni zážitků. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a bojovnost, kterou na hřišti předvedli.

Okresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnajOkresní florbalový turnaj