Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krajské kolo v basketbalu SŠ dívek

Krajské kolo v basketbalu SŠ dívekDatum konání:
6.12.2022
Datum ukončení:
15.12.2022

Dne 6. 12. 2022 se žákyně naší školy zúčastnily krajského kola v basketbalu středních škol, který se konal ve sportovní hale v Heřmanově Městci.

Děvčata sehrála postupně tři zápasy s dívkami z Pardubic, Ústí nad Orlicí a Českou Třebovou. I když našim holkám nešla odepřít velká snaha a bojovnost, děvčata z ostatních týmů byla nad jejich síly. Bylo patrné, že v krajském kole je opravdu velká herní kvalita a v konkurenci registrovaných hráček basketbalu je opravdu těžké se prosadit. Je však na místě našim holkám poděkovat za dobrou reprezentaci naší školy a úspěch v podobě postupu z okresního kola.

Krajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívekKrajské kolo v basketbalu SŠ dívek