Úvod > Aktuality > Matematici na regionální soutěži aneb skvělý úspěch Terezy Pekařové

Matematici na regionální soutěži aneb skvělý úspěch Terezy Pekařové

27.3.2018
10.4.2018

Třináct matematiků se v úterý 27. března vydalo do Ústí nad Orlicí, reprezentovat školu na již 36. ročníku regionální matematické soutěže. V jednotlivých kategoriích zabojovali tito soutěžící:

Markéta Nepovímová, Gabriela Ambrožová (N1)

Jaroslav Dušek, Adam Novák (I3)

Kryštof Kacer, Martin Cimburek (I2)

Zdeněk Jareš, Jiří Dostál (I1)

Jenifer Tomášková, Tereza Pitrová (C1)

Robin Klusák (K2)

Tereza Pekařová, Michaela Škraňková (K3A)

Nejlépe se dařilo Tereze Pekařové, kterou od 1. místa dělily pouhé minuty, v případě rovnosti bodů rozhodoval čas odevzdání. Michaela Škraňková ve stejné kategorii skončila na 7. místě. Velmi zdatně si vedli i ostatní - Markéta Nepovímová obsadila 7. místo; v polovině startovní listiny se skvělým bodovým ziskem se umístil Kryštof Kacer, Zdeněk Jareš i Jiří Dostál.

Matematické úlohy byly zapeklité, počasí chladné, zpoždění vlaků nevyzpytatelné, ale nic z toho neubralo na skvělé náladě této prima výpravy.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a Tereze velké blahopřání.

matematici-1a.jpgmatematici-2a.jpgmatematici_4.jpgodborna_komise.jpg

1.png2.png3.png