Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krajské kolo dívek v basketbalu

Krajské kolo dívek v basketbaluDatum konání:
20.10.2023
Datum ukončení:
2.11.2023

Dne 20. 10. 2023 se žákyně naší školy zúčastnily krajského kola v basketbalu středních škol, které se konalo ve sportovní hale Dukla v Pardubicích.

Děvčata sehrála postupně dva těžké zápasy s dívkami z Gymnázia Pardubice a z Gymnázia Ústí nad Orlicí. I když naše děvčata srdnatě bojovala a nešla jim odepřít velká snaha a bojovnost, děvčata z ostatních týmů byla nad jejich síly. Bylo patrné, že v krajském kole je opravdu velká herní kvalita a v konkurenci registrovaných hráček basketbalu bylo opravdu těžké se prosadit. Každopádně je na místě našim holkám poděkovat za dobrou reprezentaci naší školy. V této těžké konkurenci je postup z okresního kola velký úspěch. Bronzová medaile z krajského kola se počítá.

Krajské kolo dívek v basketbaluKrajské kolo dívek v basketbaluKrajské kolo dívek v basketbaluKrajské kolo dívek v basketbaluKrajské kolo dívek v basketbalu