Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří s velkou opatrností

Den otevřených dveří s velkou opatrností

25.11.2021

Příznivci naší školy - musíme vzhledem k aktuální situaci provést některé organizační změny Dne otevřených dveří, ale bez informací nebudete...!

Přímý vstup do školy však bude omezen prokázáním bezinfekčnosti některým z níže uvedených způsobů:

•      Potvrzením o dokončeném očkování.
  •      Potvrzením o prodělání Covidu-19 v uplynulých 180 dnech.
  •      U osob mladších osmnácti let, a u osob, které mají rozběhnuté očkování, negativním PCR testem, ne starším než 72 hodin.

Dále budete muset mít po celou dobu pobytu ve škole nasazený respirátor. Chráníme tím naše učitele i žáky a stejně tak budeme opatrní od září i směrem k vám (-.

Pokud tedy některý z bodů neprokážete, nezoufejte a spojte se s námi online! Popovídat si totiž můžete třeba se svým budoucím třídním, s jazykáři, s učiteli odborných předmětů. Třeba se zeptáte i na to, o čem se mluvit bojíte... A možná to bude ještě větší zábava...

Budeme mít celkem 4 informační "hnízda", můžete si kliknutím vybrat to, které potřebujete

Pro maturitní obory  INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE         GASTRONOMIE A HOTELNICTVÍ

tříleté obory              kuchař, číšník, prodavač, cukrář)

pokud nevíte, co se sebou   PORADKYNĚ

poté vstoupíte do online prostředí:

navod

Pak už jen klikneš na připojit se:

2. krok

Bonus navíc: streamujeme na našem FB střídavě učebny školy - dílnu IT, výstavku gastrooborů a cukrářů! Můžeme vás zavést i do jiných koutů školy, pokud budete chtít.

Tak ve čtvrtek!