Úvod > Aktuality > Třídní schůzky online

Třídní schůzky online

6.12.2021

Konají se v pondělí 6. 12. od 15:30 do 18 hodin online, připojit se můžete i na mobilu, vše na 3 kliknutí. Podrobněji:

Ve studijní knížce v Bakalářích mají všichni rodiče seznam předmětů a učitelů. Klikněte na daného učitele a otevře se Vám následující okénko, kde kliknete na prostřední tlačítko (Pozn. prohlížeč Safari nepodporuje MS Teams – využijte jiný prohlížeč např. Google Chrome.):

2.jpg

Po přihlášení Vás na další stránce MS Teams vyzve k zadání Vašeho jména, následně už jen klikněte na „Připojit“.
3.jpg

Do schůzky se nepřipojíte automaticky, ale čekáte ve frontě v předsálí (stejně jako na schůzkách ve škole), dokud Vás učitel „nepřijme". Mějte prosím strpení, vyučující hovoří s rodičem před vámi. Hned, co hovor ukončí, tak vás přijme a vpustí do schůzky.

Tak ať se nám vše podaří a získáte informace, které potřebujete...