Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > Přijímací zkoušky NANEČISTO

Přijímací zkoušky NANEČISTO

2.2.2017

Přijímací zkoušky nanečisto proběhnou na naší škole ve  čtvrtek 2. 2. 2017 od 8.15 hodin. Budete mít možnost se seznámit se způsobem zadávání testu a jeho náročností. Vyzkoušíte si své znalosti a budete vědět, na co se soustředit při další přípravě. Cvičné testy na přijímací zkoušky připravuje a dodává  Centrum pro zjišťování výsledků ve vzdělávání (CERMAT).

Dvojice testů (ČJ, M) je zpoplatněna částkou 50,- Kč za administrativní náklady související s realizací testu.

Přihlásit se můžete elektronicky na adrese skola@sos-sou.chrudim.cz  nebo telefonicky na čísle 463 354 603 do pondělí 30. 1. 2017. Při přihlašování uveďte čitelně jméno, příjmení, datum narození žáka, telefonní kontakt a email.

Částku 50,- Kč za administraci testů uhradí uchazeči před konáním zkoušky. Platbu můžete též provést předem hotovostně do pokladny školy. V případě zájmu o platbu převodem na účet školy nás kontaktujte na skola@sos-sou.chrudim.cz , zašleme vám číslo účtu školy a variabilní symbol.

V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle 463 354 603, nebo na již zmiňované elektronické adrese skola@sos-sou.chrudim.cz

Výsledky přijímací zkoušky budou nejpozději v pondělí 6. 2. 2017 anonymně zveřejněny na webových stránkách školy.

Přeji Vám úspěch při přijímacích zkouškách!

Jaroslav Kořínek, ředitel školy

Připravuje se