Úvod > Uchazeči > Novinky pro uchazeče

Zajímají vás obory na naší škole?

... nabízíme vám několik cest k získání informací, které potřebujete

sipka2.jpg

potřebuji osobně školu navštívit, vidět, kdo mě bude učit, jaké zázemí mě čeká a chci si "nasát atmošku"

• přijď na den otevřených dveří. Pokud tě minul, zavolej na sekretariát školy na telefonní číslo 463 354 603 nebo napiš na email skola@sos-sou.chrudim.cz a domluv si datum a čas osobní prohlídky školy. Rádi tě uvidíme a podrobně tě seznámíme s možnostmi studia.

sipka2.jpg

nepotřebuji navštívit školu, ale mám přece jen nějaké otázky, na které se chci zeptat

• informace můžeš získat telefonicky (sekretariát školy 463 354 603) , emailem (skola@sos-sou.chrudim.cz) nebo pomocí komunikace v Teams (dej nám vědět kontakt na tebe - např. email a my ti pošleme podrobnosti přihlášení).

sipka2.jpg

potřebuji vědět jen rychlé a přehledné informace o škole, o jaký obor jde a podrobnosti k přijímacímu řízení

Jsme dobrý tým, přidej se k nám!

pohar (7).jpgpohar.jpgpohar5.jpgpohar2.jpgpohar1.jpgpohar_n.jpg