Úvod > Aktuality > Výlet do Pardubic - G1

Výlet do Pardubic - G1

27.6.2022
24.8.2022

Za slunečného počasí se dne 27.6. 2022 žáci ze třídy G1. zúčastnili adrenalinové střílečky v centru Pardubic.

Navštívili Laser game club. Do akce se pustila i třídní učitelka. A vedla si skvěle! Poté následovala procházka historickým centrem Pardubic. Navštívili jsme perlu města perníku, tj. Zámek Pardubice a cestou k němu jsme si povšimli mnoha dalších zajímavostí. Měli jsme velké štěstí a na vlastní oči jsme viděli také zámeckou zvěř – pávy i veverky. Poté jsme se vydali na příjemný piknik do Tyršových sadů. Někteří pojali přípravu na piknik opravdu svědomitě a pochlubili se svým kulinářským uměním. A tak se na pikniku objevily pizza šneky a další dobroty.

Celý den probíhal ve velice příjemné náladě. Děkuji všem za krásný výlet a věřím, že i prázdniny prožijete ve stejně pohodovém duchu.

Výlet do Pardubic - G1Výlet do Pardubic - G1Výlet do Pardubic - G1Výlet do Pardubic - G1Výlet do Pardubic - G1