Úvod > Aktuality > Už se skoro známe (I1)

Už se skoro známe (I1)

5.9.2019
26.9.2019

Ve čtvrtek 5. 9. 2019 jsme se ráno v osm hodin sešli u školy a vydali se na společnou procházku Chrudimí.  Prohlédli jsme si pamětihodnosti města, ukázali jsme si významné budovy a sídla důležitých institucí.

Protože jsme měli celý den krásné počasí, zastavili jsme se  v Klášterních zahradách, sedli si na lavičky a řešili úkoly, které sloužily k našemu seznamování. Hledali jsme mezi sebou ty, kteří mají nějaké specifické  rysy, zabývají se zvláštními  nebo úplně běžnými aktivitami,  ptali se na sourozence,  zvířecí mazlíčky, plány do budoucna….

Potom jsme podnikli další výpravu městem, dali si zmrzlinu a cestu jsme zakončili v místním městském parku, kde jsme si povídali. Každý z nás se představil a řekl něco málo o sobě, abychom se vzájemně lépe poznali.

Zatím se zdá, že budeme bezvadná třída      I1

Adaptační kurz třídy I1Adaptační kurz třídy I1Adaptační kurz třídy I1Adaptační kurz třídy I1

Adaptační kurz třídy I1Adaptační kurz třídy I1Adaptační kurz třídy I1