Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > U nás ve škole to žije i v době covidové

U nás ve škole to žije i v době covidovéDatum konání:
11.4.2021
Datum ukončení:
30.4.2021

Za přísných hygienických podmínek i nadále probíhají individuální konzultace našich žáků s učiteli OV v prostorách školy.

Kuchaři, číšníci, cukráři, prodavači i gastronomové si v praxi individuálně spolu s učitelem OV procvičují prakticky své nabyté vědomosti z online výuky. Zároveň probíhá i online výuka odborného výcviku, kde například naši kuchaři a gastronomové vaří online doma v kuchyni pod vedením učitele OV. Takže v poledne je oběd na stole, učební látka nejen probrána, ale i procvičena. A jako bonus spokojená mamka, za kterou někdo uvařil a v kuchyni si po sobě dokonce i uklidil.

U nás ve škole to žije i v době covidové.jpgU nás ve škole to žije i v době covidové.jpgU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidovéU nás ve škole to žije i v době covidové