Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Stop násilí na školách

Stop násilí na školáchDatum konání:
17.5.2023
Datum ukončení:
8.6.2023

V období od 20. 2. do 15. 5. 2023 se žáci druhých ročníků naší školy zúčastnili projektu Stop násilí na školách.

Tato akce měla za cíl prevenci kriminality se zaměřením na sebeobranu. Pod záštitou České asociace Okinawského karate a kobuda a za podpory Pardubického kraje se naši žáci teoreticky i prakticky učili základním prvkům sebeobrany. Dále také absolvovali praktický nácvik východisek z nebezpečných situací. Diskutovali na téma prevence kriminality a její právní dopady. Lekce byly také zaměřeny na vytvoření týmového ducha a celkového posílení psychické odolnosti žáků. Žáci se aktivně a se zaujetím zapojovali do všech činností odborně vedených lektory z klubu Karate Lions Pardubice, protože si sami moc dobře uvědomují, že vše, co se na těchto lekcích naučí, se jim jednou může v běžném životě, zvláště v dnešní ne úplně bezpečné době, hodit.

Stop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školáchStop násilí na školách