Úvod > Aktuality > Seminář pro ZŠ Školní náměstí

Seminář pro ZŠ Školní náměstí

10.5.2022
19.5.2022

Na základě smlouvy o spolupráci se uskutečnil v SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim seminář pro žáky osmé třídy ZŠ Školní náměstí Chrudim.

Učitelka  OV Jana Matějů se svými svěřenci předvedla výrobu listového těsta a poté společně připravili pro děvčata a chlapce ze ZŠ ukázku sladkých a slaných pochoutek, včetně jejich degustace. Dle reakcí se ukázky hotových výrobků moc líbily a také všem  moc chutnaly. Domů si všichni odnášeli inspiraci, jak připravit sladké i slané pohoštění pro své blízké z jednoho druhu těsta.