Úvod > Aktuality > Pocitové mapování v Chrudimi

Pocitové mapování v Chrudimi

9.11.2020
7.1.2021

Napadlo by vás, že po cestě do školy je spousta míst, kde je vám hezky, ale také spousta takových, která vám "nevoní"? Studentky třídy C3 se zapojily v rámci projektu  Participace žáků na rozhodovacím procesu, který realizuje Multikulturní centrum Praha, z. s. na tvorbě pocitové mapy města Chrudim. Tým tvořila třída C3 s paní učitelkou Ing. Alenou Janákovou a pracovnicemi MKC Praha, z. s. Terezou Cajthamlovou a Kristou Danovskou. Studentky zmapovaly cestu z nádraží do školy a procítily si i samotné centrum Chrudimi - Resselovo náměstí...

mapa.JPG

Podívejte se na cestu z chrudimského nádraží do školy. Je to sice jen krátká cesta, ale "zážitků" je na ní dost... Pokud byste i vy chtěli zapojit a sdělit svoje pocity z cesty v dané lokalitě, můžete pomocí aplikace web Mapotic.

A jak dopadlo Resselovo náměstí? Podívejte se na původní zprávu pracovníků Multikulturního centra Praha: Terezy Cajthamlové a Kristy Danovské!

Děkujeme jim oběma za bezvadnou spolupráci, lektorské vedení a dobře připravené lekce!

zdroj: článek Pocitové mapování v Chrudimi