Úvod > Aktuality > Pátek třináctého není nešťastný

Pátek třináctého není nešťastný

13.9.2019
23.9.2019

Alespoň ne pro třídu C1, která se dočkala svého „ adapťáku“.

Probíhal za doprovodu třídní učitelky Simony Kaplanové a učitelky odborných předmětů Lenky Rakoušové ve škole a v nedalekém městském parku. Ve třídě jsme se ještě trochu „ oťukávali“ a upřesňovali si informace o sobě samých. Hlavní program se konal venku. Tady jsme si v týmech zaběhali a posílili naši fyzičku a pak jsme hráli hry „ tělo na tělo“, které měly podpořit naši vzájemnou empatii, spolupráci a komunikaci. Zapojili se všichni, počasí nám přálo, a tak jsme si volný den skvěle užili!