Úvod > Aktuality > ORGANIZACE VÝUKY NA ŠKOLE OD 11. 1. DO 22. 1. 2021

8.1.2021
Datum ukončení:
23.1.2021

Organizace výuky v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v prvním lednovém týdnu.

Na základě usnesení vlády bude výuka na středních školách probíhat distančním způsobem. A to jak teoretické vyučování, tak praktické vyučování.
Rozvrh teoretického vyučování má každý žák ve své studijní knížce. Ohledně úkolů v rámci distanční formy praktického vyučování budou žáci informováni.

Distanční výuka je povinná. V případě nemožnosti se zúčastnit distanční výuky, například z důvodu poruchy technologického zařízení (počítač, tablet), kontaktuje žák neprodleně školu na telefonu 463 654 603, případně na emailu skola@sos-sou.chrudim.cz.
V rámci kapacity školy bude umožněno zúčastnit se distanční výuky na počítačové stanici ve třídě (1 místnost - 1 žák).

Jaroslav Kořínek