Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kolo v kopané

Okresní kolo v kopanéDatum konání:
12.10.2022
Datum ukončení:
31.10.2022

Dne 12. 10. 2022 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola v kopané SŠ, který se konal na sportovním stadionu Emila Zátopka v Chrudimi.

Naši reprezentanti si v konkurenci dalších středních škol (SPŠ strojní Chrudim, OA Chrudim, Střední škola Bohemia Chrudim, GJR Chrudim, Gymnázium Skuteč) nevedli vůbec špatně. Ve skupině nejprve nešťastně remízovali s Gymnáziem Skuteč 1:1. Hráči z gymnázia vyrovnali z penalty v poslední minutě hrací doby, a to po předešlé neproměněné tutové šanci našeho hráče, čímž se potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš“. V druhém zápase kluci prohráli s GJR Chrudim 3:0 a je nutno dodat, že soupeř byl v tomto utkání opravdu lepší a nebýt výborného výkonu našeho brankáře Ondry Sedláka, byl by výsledek ještě horší! V dalším zápase, ale kluci zabrali a po pěkném kolektivním výkonu porazili Obchodní akademii Chrudim v poměru 2:0 a postoupili do další fáze turnaje. V závěru po dramatickém penaltovém rozstřelu porazili SPŠ strojní Chrudim a vybojovali cenné třetí místo.

Je na místě klukům za předvedenou hru, bojovný výkon a celkovou reprezentaci naší školy poděkovat.

Okresní kolo v kopanéOkresní kolo v kopanéOkresní kolo v kopanéOkresní kolo v kopanéOkresní kolo v kopané