Úvod > Aktuality > Nebuď línej, i ty můžeš vyčnívat! - Prezentiáda 2020

Nebuď línej, i ty můžeš vyčnívat! - Prezentiáda 2020

19.2.2020
4.3.2020

Nebuď línej, i ty můžeš vyčnívat!“ nejsou má slova ke studentům naší školy, ale motto soutěže Prezentiáda, která letos odstartovala již 11. ročník.

V rámci této soutěže proběhne v měsíci únoru a březnu na naší škole školní kolo, kde se v umění prezentací z hlediska estetického, rétorického i kreativního ducha zúčastní 2-3 členné týmy z třetího a čtvrtého ročníku oboru informatiky.

Studenti mají letos za úkol vytvořit prezentaci na jedno ze dvou nabízených témat:

• Drobné si nechte
  • Jak si (ne)podělat život

Ke své práci si mohou vybrat z klasického a oblíbeného PowerPointu či dynamického Prezi, nebo snad mají v záloze nějaké ESO?

Prezentace si ohodnotí studenti vzájemně mezi ročníky a 4 nejlepší týmy, pak postoupí do krajského kola. Tak uvidíme, kdo je informatik s nejlepším rétorickým, technickým i kreativním umem.

Prezentiáda