Úvod > Aktuality > Nastupujeme 1. září!

Nastupujeme 1. září!

1.9.2020

Žáci 1. ročníků nastupují do školy od 9 hodin hlavním vchodem do budovy školy.

Budou počítat s tím, že budou ve škole celé dopoledne (-: , tak si vezměte s sebou svačinku.

Žáci vyšších ročníků (2., 3. a 4.) nastupují od 8 hodin.

Žáci tříd lichého týdne budou mít již od 2. 9. 2020 odborný výcvik, takže počítejte s celodopoledním školením BOZP. Nezapomeňte si vzít do školy Zápisník BOZP, pokud jej máte doma a neodevzdali jste jej na konci školního roku!

Upozorňujeme všechny žáky, že je nutné dodržovat hygienická pravidla, zejména při vstupu do budovy školy použít desinfekci rukou, následně si pak ruce důkladně průběžně umývat. O dodržování pravidel vzhledem ke covid-19 budou žáci proškoleni.

Všechny průkazky a ostatní dokumenty k potvrzení vyberou hned první den třídní učitelé a budou se hromadně potvrzovat v kanceláři školy. Osobně žáci ani zákonní zástupci do kanceláře školy nevstupují.

Žádáme zákonné zástupce, aby se žáky nevstupovali do budovy školy.

Těšíme se na vás!