Úvod > Aktuality > KURZ LATTÉ ART POPRAD

KURZ LATTÉ ART POPRAD

7.2.2020
23.2.2020

Na soutěži Sweet cup v Prešově Míša Brandová vyhrála první místo a jedním z darů byl i  poukaz na kurz Latté art.

Proto jsme se vypravily během jarních prázdnin do Popradu, abychom společně absolvovaly tento super kurz akreditovaného školícího centra academy of coffee firmy Joe´s Beans pod vedením Jaroslava Grexy. Ve středu po příjezdu jsme se ubytovaly v krásné Vile U Septima, šly se projít do města rozhýbat se po šesti hodinové cestě vlakem, zpět na výbornou večeři a do postele, aby jsme byly připravené na skoro 8 hodinový maratón. Po rychlém seznámení se s kávovarem a ubezpečení se, že informace máme dobré, jen ta zručnost nám schází, jsme začaly s prvními pokusy. Jaro byl moc milý a trpělivý instruktor a myslím, že nám dal spoustu rad a ukázal jak malovat nejen přímo mléčnou pěnou, ale i pomocí latte art pera. Kurz jsme přerušili jen na malou chvíli na oběd a pokračovali až do 15.30. Pak už jsme musely běžet na vlak, který odjížděl v 16.07 hodin.

Kurz byl moc pěkný a myslím, že jsme si ho obě užily a budeme se moci podělit o zkušenosti a dovednosti i s dalšími žáky oboru číšník-barman-barista.