Úvod > Aktuality > Kreativní informatici a gastronomové

Kreativní informatici a gastronomové

29.6.2021
20.8.2021

Kreativního ducha v sobě v posledním měsíci školního roku objevovali třeťáci z oboru Informatika s rozšířenou výukou jazyků a gastronomie.

Během hodin výpočetní techniky si zpracovali loga a grafiku pro potisk vlastních triček, roušek či polštářků ve vektorové grafice. Svoji tvorbu pak využili k praktickým hodinám, při kterých se učili pracovat s plotterem, což je velkoformátová tiskárna/řezačka pro tvorbu právě grafických návrhů a následně svoje díla zapracovávali pomocí termolisu. Jak se jim potisky povedly, můžete sami ohodnotit na přiložených fotkách.