Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Italská kuchyně na naší škole

Italská kuchyně na naší školeDatum konání:
10.6.2021
Datum ukončení:
28.6.2021

Pod vedením učitele odborného výcviku pana Karla Dufka absolvovali žáci K2P a G3 kurz italské kuchyně.

13. a 14. 5. 2021 připravovali italské pokrmy žáci G3 a 20. a 21. 5. 2021 to byli žáci K2P. V průběhu dvou dnů se obě skupiny žáků seznámily s vývojem italské kuchyně a se surovinami používanými v italské kuchyni. Pod vedením učitele připravovali budoucí kuchaři typické italské pokrmy včetně výborných moučníků. Jednotlivé kurzy byly zakončeny nejen degustací připravených pokrmů a sladkých italských moučníků, ale i závěrečnou rozpravou na téma italské gastronomie.

Italská kuchyně na naší škole