Úvod > Aktuality > Informatici na přednášce na UHK

Informatici na přednášce na UHK

21.12.2021

Nefunguje vám monitor, programy se Vám dlouho načítají, vypíná se vám počítač „bez důvodně“, chce po Vás někdo výkupné za odstranění viru? Diagnostice počítače se v pátek 12. 11. věnovali studenti 2. ročníku oboru Informatika s rozšířenou výukou jazyků.

Vyrazili totiž na velmi poutavou a poučnou přednášku pana Ing. Jana Budiny na Fakultu informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Právě diagnostika hardwaru a softwaru je velmi aktuální a žádané téma, protože útoků na pracovní i soukromé počítače neustále přibývá, proto mít ve svém okolí experta, který této problematice rozumí je prostě výhra!

Informatici na přednášce na UHKInformatici na přednášce na UHKInformatici na přednášce na UHKInformatici na přednášce na UHK