Úvod > Aktuality > I4 dobývá Lucký vrch

I4 dobývá Lucký vrch

31.10.2022

Třída I4 využila krásných podzimních slunečných dnů a 13. – 14. 10. vyrazila na poslední školní výlet své studijní kariéry.

Silné a zdravé jádro se ve čtvrtek autobusem přepravilo do Poličky, kde jsme s průvodci absolvovali prohlídku poličských hradeb a světničky, v níž se narodil Bohuslav Martinů. Bylo k tomu nutné vystoupat 192 schodů, takže jsme zamakali na své fyzičce a ještě si rozšířili obzory. Pak už nás čekalo 7,5 km nádherně zbarvenou a zvlněnou krajinou. Na Luckém vrchu jsme si udělali táborák – tipuji, že to byla poslední opékačka špekáčků v této sezóně. Po přespání jsme v pátek sešli do Borové a s lehce nostalgickou náladou jsme se vrátili domů. Chatu a okolí vřele doporučujeme i ostatním třídám!!! Mrzí mě, že některé žáky skolila nemoc a nemohli si to s námi užít. Všem zúčastněným děkuji za super atmosféru. A teď už jen stužkovací večírek, maturitní ples a maturita!

Hana Pánková (třídní učitelka)

I4 dobývá Lucký vrchI4 dobývá Lucký vrchI4 dobývá Lucký vrchI4 dobývá Lucký vrchI4 dobývá Lucký vrch