Úvod > Aktuality > I1.B na paintballu

I1.B na paintballu

27.6.2022
30.8.2022

V pondělí 27. 6. 2022 vyrazila třída I1.B na školní výlet. Využili jsme toho, že jsme čistě chlapecká třída a zvolili adrenalinový výlet – hra Paintballu v Černé za Bory.

Zatímco do této doby měla většina chlapců střílečku nacvičenou pouze v herním světě, dnes si ji vyzkoušeli i ve skutečnosti. Chlapci se oblékli do „slušivých“ kombinéz, ochranných masek a rukavic a vybaveni plynovou zbraní plnou barevných kuliček se vrhli do hry. Ze začátku trošku pomalu a rozpačitě, ale poté již byla bitva v plném proudu.

Všichni zúčastnění si hru náležitě užili a jediné, co nám zážitek kazilo, bylo vedro :) .

I1.B na paintballuI1.B na paintballuI1.B na paintballuI1.B na paintballuI1.B na paintballuI1.B na paintballu