Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové Litomyšl

Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové LitomyšlDatum konání:
21.5.2018
Datum ukončení:
3.6.2018

V sobotu 19. května se naše škola zúčastnila Gastronomických slavností Magdaleny Dobromily Rettigové v Litomyšli. Téma tohoto ročníku bylo Pečité a sedliny 7. ročník
Kuchařský tým pod vedením koučky Renaty Horákové ve složení Victoriya Koval a Eliška Horáková obhájil loňské první místo! Připravily 4 porce pokrmu s názvem  „Telecí pečeně na víně, krémové brambory, hráškové pyré a sedlina a máslová karotka.“

 Naše škola se zde prezentovala i ve stánku, kde jsme prodávali mini zákusky, koláčky, modelované výrobky z mandlové hmoty, zdobené perníčky, čajové pečivo, kynuté bednaříky, minirohlíčky slané plněné nivou a špenátem a spoustu dalších laskomin.

Zájem veřejnosti o prodej i o odbornou soutěž byl veliký, akce se vydařila, první místo je doma J, výrobky se prodaly a tak zase za rok…….

3.jpg7.jpg10.jpgP1040864.JPGP1040870u.JPG