Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > G1 si na dvoudenním výletě sáhla na dno

G1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoDatum konání:
17.6.2024
Datum ukončení:
31.8.2024

Všichni z G1 museli předposlední školní týden sáhnout hluboko do zásob svých fyzických (někdo i mentálních) sil, aby ve velkém horku a kopcovitém terénu ušli 17 km z Trhové Kamenice na Seč.

Naštěstí na ně čekaly paddleboardy a první letošní pořádná koupačka. Pohodový večer u táboráku s kytarou (Naty, díky) nám nezkazila ani prohra s Portugalskem. Ve středu nás výstup ke zřícenině Oheb odměnil nádherným výhledem a dokonalými selfie. Pojďme to shrnout. Vedro, puchýře, spálená ramena, křeče, těžké batohy, bolavá záda, trocha nadávek, ale stálo to za to. Někdy si člověk musí zkusit, co vydrží, a G1 to zvládla skvěle.

G1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dnoG1 si na dvoudenním výletě sáhla na dno