Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbalový turnaj v České Třebové

Florbalový turnaj v České TřebovéDatum konání:
26.5.2022
Datum ukončení:
14.6.2022

Dne 26. 5. 2022 se chlapci z naší školy zúčastnili sportovní akce, která nesla název Dny florbalu. Místem konání turnaje byla Česká Třebová.

V konkurenci 12 škol obsadili s bilancí tří porážek a tří výher konečné osmé místo. Chlapci předvedli opravdu bojovný výkon v každém zápase, přestože se ne vždy herně dařilo. Všem patří poděkování za reprezentaci naší školy. Doufáme, že na příštím turnaji nám bude přát více štěstí a plně vynikne naše kvalitní fyzická příprava a taktické schopnosti.

Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové Florbalový turnaj v České Třebové