Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbal - okresní kolo dívek

Florbal - okresní kolo dívekDatum konání:
8.12.2023
Datum ukončení:
8.1.2024

Dne 8. 12. 2023 se děvčata naší školy zúčastnila okresního kola ve florbale dívek.

V konkurenci dalších čtyř škol si nevedla vůbec špatně. Sice prohrála hned první zápas s pozdějšími vítězkami celého turnaje z Gymnázia Skuteč, ale další zápas se Zdravotní školou Chrudim vyhrála a postoupila do zápasu o celkově třetí místo, kde porazila dívky ze Střední školy Bohemia Chrudim a třetí místo v tomto okresním kole získala. Je na místě našim děvčatům poděkovat za předvedený bojovný výkon v každém zápase a vzornou reprezentaci naší školy.

Florbal - okresní kolo dívekFlorbal - okresní kolo dívekFlorbal - okresní kolo dívek