Úvod > Aktuality > Exkurze třídy G2 do hotelu Mariott

Exkurze třídy G2 do hotelu Mariott

6.5.2022
31.5.2022

Do Prahy i zpět jsme jeli vlakem z Pardubic. Exkurze se zúčastnilo 11 studentů, ostatní nemohli kvůli zdravotním potížím.

V hotelové recepci se nás dle domluveného scénáře ujaly dvě milé dámy, zaměstnankyně, které se starají o chod hotelu a spokojenost zaměstnanců. Provedly nás zrekonstruovanými pokoji, ukázaly nám konferenční centrum, restaurace, kuchyň, bar a prozradily spoustu zajímavostí o chodu a strategii celého řetězce. Nastínily také, jak uplatňují osobní přístup ke klientům z celého světa a zodpověděly naše dotazy. Překvapila nás všudypřítomná angličtina, skutečně příjemné, klidné prostředí a proklientské jednání všech zaměstnanců. Před exkurzí jsme stihli vycházku kolem Obecního domu, Prašné brány a Staroměstské náměstí, kam jsme se dostali v celou hodinu a mohli tak obdivovat Orloj v chodu.

Exkurze třídy G2 do hotelu MariottExkurze třídy G2 do hotelu MariottExkurze třídy G2 do hotelu Mariott