Úvod > Aktuality > Exkurze do ČNB Praha

Exkurze do ČNB Praha

27.3.2024
9.4.2024

Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.B.

Třída I3.B 27. 3. 2024 absolvovala nezapomenutelnou exkurzi do České národní banky v Praze, kde měli možnost ponořit se do fascinujícího světa peněz. Téma "Lidé a peníze" nabídlo úžasný pohled do historie i současnosti měny.

Jedním z nezapomenutelných okamžiků byl pohled na impozantní trezorové dveře, které doslova ohromily svou velikostí a zabezpečením. Největším lákadlem však byla zlatá mince v hodnotě 100 milionů korun, která všechny doslova uchvátila.

Exkurze byla nejen poutavá a zajímavá, ale také motivuje k lepšímu pochopení fungování finančního systému a hodnoty peněz. Velká pochvala patří i našim žákům za jejich zájem a aktivní účast.

Exkurze do ČNB Praha: Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.BExkurze do ČNB Praha: Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.BExkurze do ČNB Praha: Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.BExkurze do ČNB Praha: Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.BExkurze do ČNB Praha: Fascinující pohled na svět peněz s třídou I3.B