Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ekonomická olympiáda

Ekonomická olympiádaDatum konání:
8.4.2024
Datum ukončení:
21.4.2024

V letošním se školního kola této prestižní soutěže zúčastnili opět žáci končících maturitních ročníků - G4, I4 a N2.

Do krajského kola tentokrát postoupili 3 žáci: Lukáš Hejduk, Martin Charvát, František Kuttich. – všichni z N2. Tito žáci naši školu reprezentovali dne 5. 4. 2024 v krajském kole konaném na Univerzitě v Pardubicích. Písemný test se skládal z otevřených i uzavřených otázek z oblasti ekonomie a financí. Na závěr jsme vyslechli velmi zajímavou přednášku na téma „Faktor strachu v pojišťovnictví“. Do letošního 8. ročníku se zapojilo celkem 470 středních škol. Z každého kraje postoupí do celostátního kola dva žáci. Děkujeme naším žákům za účast a reprezentaci naší školy v tomto krajském kole.

Ekonomická olympiádaEkonomická olympiádaEkonomická olympiádaEkonomická olympiáda