Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Domácí příprava žáků, samostudium v období uzavření školy

Domácí příprava žáků, samostudium v období uzavření školyDatum konání:
11.3.2020
Datum ukončení:
29.3.2020

Pro žáky naší školy budou v krátké době připraveny domácí úkoly a práce, které budou postupně přidávány na náš výukový portál Moodle. Tyto výukové materiály v první fázi pro období do 20. března budou označeny zkratkou DPS. Jsou pro žáky povinné a v každém materiálu je uvedena forma výstupu a ohodnocení práce.

 Do výukového portálu se žáci dostanou z webových stránek naší školy sos-sou.chrudim.cz Výukový portál Moodle. Přihlašovací údaje obdrželi všichni žáci na začátku školního roku. Pokud si své přihlašovací údaje nepamatují, či pokud by jim přihlášení nefungovalo, mohou o přihlašovací údaje požádat emailem svého třídního učitele. Emailovou adresu najdou v kontaktech na webových stránkách.

 Navíc připomínáme, že si zdarma každý žák školy může nainstalovat celý balíček Microsoft Office, postup pro instalaci najde opět na webových stránkách školy v kartě Služby.