Úvod > Aktuality > Distanční vzdělávání - teoretická výuka

Distanční vzdělávání - teoretická výuka

18.10.2020

Podle opatření vyhlášených MZ ČR bude od 5. 10. probíhat teoretické vyučování formou dálkového vzdělávání. Každá třída bude mít stanovený "kovidí" rozvrh on line výuky. Žáci budou plnit i zadané úkoly podle pokynů vyučujících podobně, jako tomu bylo na jaře. Výuka je pro žáky povinná, stejně jako plnění zadaných úkolů. Žáci, kteří nemají k dispozici potřebné vybavení, kontaktují neprodleně svého třídního učitele (osobně či emailem).

Praktická výuka probíhá i nadále. Pouze část žáků bude mít na některé dny výuku omezenou, protože v následujícím období bude probíhat ve školní kuchyni a restauraci výměna oken. Žáci, kterých se bude týkat nějaká změna v odborném výcviku, budou informováni jak přímo ve škole, tak zprávou ve studijní knížce.