Úvod > Aktuality > Celorepublikové setkání žáků v Albertu

Celorepublikové setkání žáků v Albertu

7.11.2019
14.11.2019

Ve čtvrtek 7. listopadu se uskutečnilo setkání žáků vykonávajících odborný výcvik oboru prodavač a pekař v centrále společnosti Albert Praha.

Tohoto setkání se zúčastnilo asi 100 žáků z vybraných 16 škol z celé republiky. Za naši školu do Prahy vyrazili  s paní učitelkou odborného výcviku Lenkou Radiměřskou  - Roman Žurek, Denisa Moučková, Nikol Novotná a Anna Korbelová

Žáci se seznámili s historií Alberta, s výrobky a technologií pekařských výrobků. Vyzkoušeli si v rámci kampaně „Zdravě nakupovat a zdravě jíst“ přípravu zdravé svačinky. Seznámili se se způsobem testování potravin a hodnocení kvality, než je výrobek zařazen do prodeje.

Proběhla také  debata v anketě „Nejlepší ve městě“, jehož výsledkem má být zlepšení kvality prodeje v Albertu.

Na setkání byli pozváni i zaměstnanci, kteří prezentovali svůj kariérní růst v Albertu, a to od brigády až po vedoucí pozice v centrále Alberta. Pokud žáci mají chuť pracovat ve  zvoleném oboru i ve svém volném čase, mají možnost uzavřít brigádnické smlouvy, a ty lze v rámci Alberta převádět na různá místa.

Strávili jsme pěkný den, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o prodejním řetězci Albert, a kdo ví, třeba za rok ... už budeme jeho zaměstnanci :) :)

Celorepublikové setkání žáků v AlbertuCelorepublikové setkání žáků v AlbertuCelorepublikové setkání žáků v AlbertuCelorepublikové setkání žáků v AlbertuCelorepublikové setkání žáků v Albertu