Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Brněnský vánoční pohár

Brněnský vánoční pohárDatum konání:
21.11.2022
Datum ukončení:
21.12.2022

Pondělí 21. 11. 2022, je mrazivé, zasněžené ráno. Přidává se i déšť a my vyrážíme na cestu. Cíl naší cesty - BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno.

Střední škola Brno, Charbulova, zde pořádá soutěž – Brněnský vánoční pohár. Cesta byla s adrenalinovým nádechem, ale vše jsme zvládli a dorazili na místo v pořádku a bez zpoždění.

Přípravu jsme nepodcenily! Během prodlouženého víkendu jsme obětovaly volný čas a neděli věnovaly přípravě na soutěž. A vyplatilo se…

V kategorii Junior Cocktail Competition nás reprezentovala VERONIKA HORÁČKOVÁ z třídy Č1.

A po krásném výkonu umístila se na úžasném 6. místě z 28 soutěžících.

V kategorii Junior Mistr kávy bojovala SÁRA PEŠKOVÁ z Č1, obsadila nádherné 4. místo z 19 soutěžících. Boj byl opravdu vyrovnaný, chyběl ji jen 1 bod před soupeřem na bronzovém postu.

Brněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohárBrněnský vánoční pohár