Úvod > Aktuality > Brněnský vánoční pohár

Brněnský vánoční pohár

21.12.2022

Pondělí 21. 11. 2022, je mrazivé, zasněžené ráno. Přidává se i déšť a my vyrážíme na cestu. Cíl naší cesty - BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno.

Střední škola Brno, Charbulova, zde pořádá soutěž – Brněnský vánoční pohár. Cesta byla s adrenalinovým nádechem, ale vše jsme zvládli a dorazili na místo v pořádku a bez zpoždění.

Přípravu jsme nepodcenily! Během prodlouženého víkendu jsme obětovaly volný čas a neděli věnovaly přípravě na soutěž. A vyplatilo se…

V kategorii Junior Cocktail Competition nás reprezentovala VERONIKA HORÁČKOVÁ z třídy Č1.

A po krásném výkonu umístila se na úžasném 6. místě z 28 soutěžících.

V kategorii Junior Mistr kávy bojovala SÁRA PEŠKOVÁ z Č1, obsadila nádherné 4. místo z 19 soutěžících. Boj byl opravdu vyrovnaný, chyběl ji jen 1 bod před soupeřem na bronzovém postu.