Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívek

Okresní kolo v basketbalu SŠ chlapců a dívekDatum konání:
9.10.2023
Datum ukončení:
22.10.2023

V pondělí 9. 10. 2023 se žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola v basketbalu středních škol, který se konal ve Sportovní hale v Chrudimi.

V konfrontaci s chlapci a děvčaty ze Střední školy zemědělské v Chrudimi a Gymnázia Josefa Resla v Chrudimi si naši žáci a žákyně nevedli vůbec špatně. Děvčata po vítězném zápase s gymnáziem remízovala v poměrně vypjatém zápase se zemědělskou školou a díky lepšímu skóre si dokonce zajistila postup do krajského kola, které se bude konat koncem měsíce října v Pardubicích. Taktéž chlapci podali poměrně houževnatý výkon, kdy nejprve porazili kluky ze zemědělské školy a následně po bojovném výkonu podlehli klukům z gymnázia a obsadili celkově druhé místo v tomto okresním kole.

Je zde na místě jak děvčatům, tak i klukům za předvedenou hru, bojovný výkon a celkovou reprezentaci naší školy poděkovat a popřát holkám hodně štěstí v krajské kole této středoškolské soutěže.

Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023Basketbal - okresní kolo 2023