Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Basketbal - vítězství na OK

Basketbal - vítězství na OKDatum konání:
15.11.2019
Datum ukončení:
5.12.2019

V pátek 15. 11. se chlapci naší školy zúčastnili okresního kola v basketbalu středních škol a středních odborných učilišť, který se konal ve sportovní hale Sokola Chrudim. Na turnaji si vedli skvěle a hned v prvním utkání porazili chlapce z Hotelové školy Bohemia Chrudim.

Ve druhém utkání ve skupině sice přišla těsná porážka s týmem ze Střední průmyslové školy strojní Chrudim, ale poslední zápas ve skupině naši kluci zvládli a přesvědčivě porazili mužstvo Gymnázia Hlinsko. Díky tomuto úspěchu si zajistili vítězství a postoupili do finále. Do finálového zápasu kluci nastoupili proti mužstvu Gymnázia Chrudim a předvedli bojovný a velice kvalitní výkon, který byl základem hladkého vítězství v utkání i v celém turnaji! Pomyslnou třešničkou na dortu je postup našeho mužstva do krajského kola olympiády středních škol. Je tedy na místě klukům poděkovat a poblahopřát za předvedený kvalitní výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Basket - vítězství na OKBasket - vítězství na OKBasket - vítězství na OKBasket - vítězství na OKBasket - vítězství na OK