Úvod > Aktuality > Ajťáci proti předsudkům aneb třídní výlet I3, G3

Ajťáci proti předsudkům aneb třídní výlet I3, G3

4.6.2019
18.6.2019

Taky už se k vám doneslo, že ajťáci jenom sedí u počítače a hrají ty svoje hry? Třída I3 společně s G3 jsou živým důkazem toho, že jde o pomluvu. V pondělí totiž obě třídy vyrazily na výlet a hned první den ušly 17 km (podotýkám, že pařilo slunce a na zádech studenti nesli stany, spacáky a naložené steaky). Nevydali jsme se objevovat daleké kraje ani na žádnou výukovou exkurzi, prostě jsme chtěli strávit nějaký čas spolu mimo budovu školy.

Autobus nás vysadil v Chrasti na náměstí, kde jsme namasírovali nohy a vyrazili na cestu romantickou zahradou zámeckého parku, lipovou alejí, podél Horeckého rybníka, zákrutami řeky Žejbro  a pak už jen rozkvetlými loukami, voňavými lesy a vyšlapanými polními pěšinami až do Leštinky u Skutče. Prostě nádhera! V kempu uprostřed lesů a zatopených lomů nám Adéla ugrilovala steaky (byli vynikající!!!), někdo si zahrál volejbal, někdo Bang a večer jsme si s kytarou zazpívali u táboráku. Prostě pohoda! Někteří přečkali noc pod širákem, někteří ve stanu, nicméně všichni jsme druhý den obešli celou Žulovou stezku mezi kamennými lomy. Hlad nás nakonec vyhnal do civilizace, takže jsme výlet zakončili ve Skutči na zmrzlině a kebabu.

Taky se po přečtení tohoto článku cítíte prostě prázdninově? Věřte, že alespoň já jsem si tak celé dva dny připadala. Takže všichni vydržte, prázdniny už se blíží!!!

Hana Pánková (třídní učitelka I3, G3)

Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3Výlet I3, G3