Úvod > Aktuality > Adaptační kurz třídy C1P

Adaptační kurz třídy C1P

11.9.2020
17.9.2020

Probíhal za doprovodu třídní učitelky Lenky Rakoušové a učitelky odborných předmětů Lenky Tvrzické ve škole a v nedalekém městském parku.

Ve třídě jsme se ještě trochu „ oťukávali“ a upřesňovali si informace o sobě samých. Hlavní program se konal venku. Tady jsme si v týmech zaběhali a posílili naši fyzičku a pak jsme hráli hry, které měly podpořit naši vzájemnou empatii, spolupráci a komunikaci. Zapojili se všichni, počasí nám přálo, a tak jsme si volný den skvěle užili!