Úvod > Aktuality > Adaptační den - K1

Adaptační den - K1

27.9.2019
6.10.2019

I přes počáteční nepřízeň počasí šla třída K1 v pátek 27. 9. 2019 na plochou dráhu v Chrudimi, kde se žáci v rámci adaptačního dne seznamovali, jak navzájem mezi sebou, tak  i se třídním učitelem Petrem Klimešem.

Formou zábavných, pohybových her se žáci dozvěděli něco nového i zajímavého o svých nových spolužácích, o jejich aktivitách, koníčcích, vlastnostech a názorech. Nakonec se i počasí umoudřilo a všichni si „adapťák“ užili.