Úvod > Aktuality > A máme tu další barmanský kurz

A máme tu další barmanský kurz

9.2.2023
26.2.2023

Od pondělí  6. 2. do  čtvrtka 9. 2. 2023 si žáci z G2 a G3 osvojovali barmanské dovednosti pod vedením zakladatele koktejlové kavárny MARTINI'S Pardubice Martina Smolného, držitel školící licence a akreditace CBA.

Účastníci kurzu se podrobně seznámili s výrobními postupy destilátů, likérů i nealkoholických nápojů, získali přehled o kategorizaci, charakteristikách a pracovním postupu při výrobě míšených nápojů. V praktické části si vyzkoušeli namíchat několik cocktailů různými míchacími technikami. Po úspěšném vyplnění písemného testu všichni  získali originální certifikát (osvědčení) barmanské školy Martina Smolného v českém a anglickém jazyce.